Już wakacje sÄ… za nami, do przedszkola wiÄ™c wracamy. Niektórzy z nas po dÅ‚ugiej przerwie wrócili do przedszkola, inni natomiast zawitali po raz pierwszy. MiesiÄ…c wrzesieÅ„ jest niezwykle ważny dla dzieci, które zaczynajÄ… swojÄ… wspaniaÅ‚Ä… przygodÄ™ z przedszkolem. To czas adaptacji, poznawania siebie nawzajem jak i również utrzymywania trwajÄ…cych już przyjaźni. W tym miesiÄ…cu odbyÅ‚o siÄ™ u nas Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, które po raz pierwszy przekroczyÅ‚y nasze mury zostaÅ‚y prawdziwymi przedszkolakami. We wrzeÅ›niu również witaliÅ›my jesieÅ„ oraz szukaliÅ›my jej pierwszych oznak. Kolorowe liÅ›cie, szyszki, kasztany oraz las piÄ™knie pachnÄ…cy grzybami. Nie mogliÅ›my również zapomnieć o naszych chÅ‚opakach. KoÅ„czÄ…c miesiÄ…c obchodziliÅ›my ich Å›wiÄ™to.