Już wakacje są za nami, do przedszkola więc wracamy. Niektórzy z nas po długiej przerwie wrócili do przedszkola, inni natomiast zawitali po raz pierwszy. Miesiąc wrzesień jest niezwykle ważny dla dzieci, które zaczynają swoją wspaniałą przygodę z przedszkolem. To czas adaptacji, poznawania siebie nawzajem jak i również utrzymywania trwających już przyjaźni. W tym miesiącu odbyło się u nas Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły nasze mury zostały prawdziwymi przedszkolakami. We wrześniu również witaliśmy jesień oraz szukaliśmy jej pierwszych oznak. Kolorowe liście, szyszki, kasztany oraz las pięknie pachnący grzybami. Nie mogliśmy również zapomnieć o naszych chłopakach. Kończąc miesiąc obchodziliśmy ich święto.