Ubezpieczenie Aviva

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w naszym przedszkolu istnieje możliwość ubezpieczenia dziacka od następstw nieszczęśliwych wypadków w Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. - polisa ubezpieczenia -Twoje Dziecko.

Ubezpieczenie jest dobrowolne i nieobowiązkowe.

Rodzice, którzy zainteresowani są polisą ubezpieczają dziecko poprzez sytem on-line.

Po kliknięciu w link lub jego wklejeniu w przeglądarkę, system Avivy przekieruje Państwa na stronę logowania lub poprosi o założenie konta w portalu Moja Aviva.

Następnie wybieramy wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka lub dzieci.

Każdemu z dzieci można wybrać inny wariant ubezpieczenia.
Jednorazowo można wpisać dane pięciorga dzieci.

Przechodzimy do płatności składki wybierając w jaki sposób chcemy ją opłacić.

Opłacona polisa wyświetli się na koncie klienta w portalu Moja Aviva.

Rodzic korzystając z udostępnionego linku może ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci, nie tylko te uczęszczające do naszego przedszkola.
Oferta nie dotyczy studentów !

W wyjątkowej sytuacji, jeśli któryś z Państwa nie ma internetu, konta w banku itp. w załączniku znajduje się deklaracja papierowa.
Prosimy CZYTELNIE wypisaną deklarację z numerem telefonu oraz składką za wybrany wariant złożyć u Pani Dyrektor Bożeny Taibert

Przedstawiciel Aviva o/Gliwice

Damian Podleśny 600 801 437.