Marzec w naszym przedszkolu - 2021

Nareszcie możemy powitać miesiąc MARZEC, który daje nam nadzieje na poprawę pogody i pierwsze, ciepłe promienie słońca. Na początku tego miesiąca w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo ważne święto- Dzień Kobiet. Z okazji tego dnia składamy wszystkim kobietom, tym dużym i tym nieco mniejszym najserdeczniejsze życzenia. Z okazji tego szczególnego dnia chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich,jak i troszkę większych. Pamiętajcie, że świat bez kobiet nie miałby sensu. W tym wiosennym miesiącu obchodziliśmy również Dzień Lasu. Nasze przedszkolaki udały się na krótką wycieczkę do lasu.

Jak wiadomo marzec to miesiąc, który przynosi nam piękną porę roku jaką jest WIOSNA. Wtedy wszystko ponownie budzi się do życia, a świat nabiera kolorów. Do naszego przedszkola również zawitała Pani Wiosna, zostawiając przedszkolakom list z różnymi zadaniami. No i przyszedł czas na długo wyczekiwanego Zajączka. On również zawitał do naszych przedszkolaków zostawiając im małe niespodzianki.