Luty w naszym przedszkolu - 2021

Luty w naszym przedszkolu wypełniony był mnóstwem atrakcji. Smerfy rozpoczęły miesiąc ten wzięciem udziału w konkursie pt. „Podziel się sercem”. Jak się później okazało naszym przedszkolakom udało się zająć II i III miejsce. Kolejną atrakcją była możliwość obejrzenia przez dzieci spektaklu teatralnego pt. „Owce Dorotki” oraz „ O skarbniku z głębokiej kopalni” autorstwa Bajkowych Skarbków Śląska. Następnie w każdej z grup odbył się Tłusty Czwartek, który za sprawą głównego bohatera „Pączka” osłodził każdemu dziecku cały dzień. Przed Walentynkami przedszkolaki upiekły pyszne ciasteczka, które później pięknie udekorowały. Ich konsumpcja odbyła się podczas święta Zakochanych, który przypada 14 lutego! W tym dniu Krasnale, Kotki oraz Smerfy ubrały się na czerwono by w ten sposób podkreślić walentynkową atmosferę. Obchodziliśmy w tym miesiącu również Dzień dokarmiania zwierzyny leśnej. Dzieci wybrały się w ten zimowy dzień do lasu zabierając ze sobą przysmaki dla leśnych przyjaciół. Nasze przedszkolaki pamiętając również o ptakach wykonały dla nich piękne kolorowe karmniki.