Czerwiec w naszym przedszkolu - 2021

Miesiąc czerwiec rozpoczyna się chyba najbardziej ulubionym przez dzieci świętem, oczywiście jest to DZIEŃ DZIECKA. W naszym przedszkolu nie mogło być inaczej. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W tym dniu również nie zabrakło śmiechu, zabawy oraz prezentów dla naszych kochanych przedszkolaków. Dzień ten był również urozmaicony czekoladową fontanną z mnóstwem różnych smakołyków. Jednak nie był to koniec atrakcji w tym letnim miesiącu. Dzięki wspaniałym rodzicom zawitały u nas również dmuchańce, na których dzieci świetnie się bawiły. Nasze przedszkole odwiedziła również Pani Katarzyna Gajda, dzięki której dzieci miały piękne i kolorowe tatuaże. Atrakcji w tym miesiącu było niemało. Grupa Smerfy wybrała się na wycieczkę do ZOO w Opolu, oraz obchodziła dzień Smerfa. Miesiąc czerwiec to miesiąc w którym witamy gorące lato, tak więc nie mogło również zabraknąć lodów, które dały dzieciom trochę ochłody. Przedszkolaki tą gorącą porę roku powitały LETNIM POKAZEM MODY. Zadaniem każdego dziecka było przygotowanie najlepszego, letniego stroju i wystąpienie w nim na przedszkolnym wybiegu modowym. W tym miesiącu również obchodziliśmy bardzo ważne święto, którym jest Dzień Ojca, choć występ odbył się wcześniej dzieci przygotowały małe niespodzianki dla Tatusiów życząc im wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu oraz samych radosnych i słonecznych dni. Miesiąc ten był pełen atrakcji, zabawy i uśmiechu. Jednak jest to również czas, w którym pożegnaliśmy dzieci odchodzące do szkoły i występem zakończyliśmy rok przedszkolny. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było dużo zabawy i nauki, było wiele wspaniałych chwil. Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych szóstek . Dziękujemy Rodzicom za dobrą współpracę oraz za zaangażowanie w życie przedszkola. Przed nami wakacje czas odpoczynku, podróży, poznawania ciekawych miejsc. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były słoneczne, radosne, a przede wszystkim bezpieczne.