Czerwiec w naszym przedszkolu - 2021

MiesiÄ…c czerwiec rozpoczyna siÄ™ chyba najbardziej ulubionym przez dzieci Å›wiÄ™tem, oczywiÅ›cie jest to DZIEŃ DZIECKA. W naszym przedszkolu nie mogÅ‚o być inaczej. „Kiedy Å›mieje siÄ™ dziecko, Å›mieje siÄ™ caÅ‚y Å›wiat”. W tym dniu również nie zabrakÅ‚o Å›miechu, zabawy oraz prezentów dla naszych kochanych przedszkolaków. DzieÅ„ ten byÅ‚ również urozmaicony czekoladowÄ… fontannÄ… z mnóstwem różnych smakoÅ‚yków. Jednak nie byÅ‚ to koniec atrakcji w tym letnim miesiÄ…cu. DziÄ™ki wspaniaÅ‚ym rodzicom zawitaÅ‚y u nas również dmuchaÅ„ce, na których dzieci Å›wietnie siÄ™ bawiÅ‚y. Nasze przedszkole odwiedziÅ‚a również Pani Katarzyna Gajda, dziÄ™ki której dzieci miaÅ‚y piÄ™kne i kolorowe tatuaże. Atrakcji w tym miesiÄ…cu byÅ‚o niemaÅ‚o. Grupa Smerfy wybraÅ‚a siÄ™ na wycieczkÄ™ do ZOO w Opolu, oraz obchodziÅ‚a dzieÅ„ Smerfa. MiesiÄ…c czerwiec to miesiÄ…c w którym witamy gorÄ…ce lato, tak wiÄ™c nie mogÅ‚o również zabraknąć lodów, które daÅ‚y dzieciom trochÄ™ ochÅ‚ody. Przedszkolaki tÄ… gorÄ…cÄ… porÄ™ roku powitaÅ‚y LETNIM POKAZEM MODY. Zadaniem każdego dziecka byÅ‚o przygotowanie najlepszego, letniego stroju i wystÄ…pienie w nim na przedszkolnym wybiegu modowym. W tym miesiÄ…cu również obchodziliÅ›my bardzo ważne Å›wiÄ™to, którym jest DzieÅ„ Ojca, choć wystÄ™p odbyÅ‚ siÄ™ wczeÅ›niej dzieci przygotowaÅ‚y maÅ‚e niespodzianki dla Tatusiów życzÄ…c im wszystkiego najlepszego, dużo uÅ›miechu oraz samych radosnych i sÅ‚onecznych dni. MiesiÄ…c ten byÅ‚ peÅ‚en atrakcji, zabawy i uÅ›miechu. Jednak jest to również czas, w którym pożegnaliÅ›my dzieci odchodzÄ…ce do szkoÅ‚y i wystÄ™pem zakoÅ„czyliÅ›my rok przedszkolny. Ten wspólny rok minÄ…Å‚ nam bardzo szybko. ByÅ‚o dużo zabawy i nauki, byÅ‚o wiele wspaniaÅ‚ych chwil. Dzieciom odchodzÄ…cym do szkoÅ‚y życzymy samych szóstek . DziÄ™kujemy Rodzicom za dobrÄ… wspóÅ‚pracÄ™ oraz za zaangażowanie w Å¼ycie przedszkola. Przed nami wakacje czas odpoczynku, podróży, poznawania ciekawych miejsc. Å»yczymy, aby nadchodzÄ…ce wakacje byÅ‚y sÅ‚oneczne, radosne, a przede wszystkim bezpieczne.