Marzec w naszym przedszkolu - 2021

Nareszcie możemy powitać miesiÄ…c MARZEC, który daje nam nadzieje na poprawÄ™ pogody i pierwsze, ciepÅ‚e promienie sÅ‚oÅ„ca. Na poczÄ…tku tego miesiÄ…ca w naszym przedszkolu obchodziliÅ›my bardzo ważne Å›wiÄ™to- DzieÅ„ Kobiet. Z okazji tego dnia skÅ‚adamy wszystkim kobietom, tym dużym i tym nieco mniejszym najserdeczniejsze życzenia. Z okazji tego szczególnego dnia chcielibyÅ›my życzyć Wam wszystkiego najlepszego,speÅ‚nienia wszystkich marzeÅ„, zarówno tych malutkich,jak i troszkÄ™ wiÄ™kszych. PamiÄ™tajcie, że Å›wiat bez kobiet nie miaÅ‚by sensu. W tym wiosennym miesiÄ…cu obchodziliÅ›my również DzieÅ„ Lasu. Nasze przedszkolaki udaÅ‚y siÄ™ na krótkÄ… wycieczkÄ™ do lasu.

Jak wiadomo marzec to miesiÄ…c, który przynosi nam piÄ™knÄ… porÄ™ roku jakÄ… jest WIOSNA. Wtedy wszystko ponownie budzi siÄ™ do Å¼ycia, a Å›wiat nabiera kolorów. Do naszego przedszkola również zawitaÅ‚a Pani Wiosna, zostawiajÄ…c przedszkolakom list z różnymi zadaniami. No i przyszedÅ‚ czas na dÅ‚ugo wyczekiwanego ZajÄ…czka. On również zawitaÅ‚ do naszych przedszkolaków zostawiajÄ…c im maÅ‚e niespodzianki.