Luty w naszym przedszkolu - 2021

Luty w naszym przedszkolu wypeÅ‚niony byÅ‚ mnóstwem atrakcji. Smerfy rozpoczęły miesiÄ…c ten wziÄ™ciem udziaÅ‚u w konkursie pt. „Podziel siÄ™ sercem”. Jak siÄ™ później okazaÅ‚o naszym przedszkolakom udaÅ‚o siÄ™ zająć II i III miejsce. KolejnÄ… atrakcjÄ… byÅ‚a możliwość obejrzenia przez dzieci spektaklu teatralnego pt. „Owce Dorotki” oraz „ O skarbniku z gÅ‚Ä™bokiej kopalni” autorstwa Bajkowych Skarbków ÅšlÄ…ska. NastÄ™pnie w każdej z grup odbyÅ‚ siÄ™ TÅ‚usty Czwartek, który za sprawÄ… gÅ‚ównego bohatera „PÄ…czka” osÅ‚odziÅ‚ każdemu dziecku caÅ‚y dzieÅ„. Przed Walentynkami przedszkolaki upiekÅ‚y pyszne ciasteczka, które później piÄ™knie udekorowaÅ‚y. Ich konsumpcja odbyÅ‚a siÄ™ podczas Å›wiÄ™ta Zakochanych, który przypada 14 lutego! W tym dniu Krasnale, Kotki oraz Smerfy ubraÅ‚y siÄ™ na czerwono by w ten sposób podkreÅ›lić walentynkowÄ… atmosferÄ™. ObchodziliÅ›my w tym miesiÄ…cu również DzieÅ„ dokarmiania zwierzyny leÅ›nej. Dzieci wybraÅ‚y siÄ™ w ten zimowy dzieÅ„ do lasu zabierajÄ…c ze sobÄ… przysmaki dla leÅ›nych przyjacióÅ‚. Nasze przedszkolaki pamiÄ™tajÄ…c również o ptakach wykonaÅ‚y dla nich piÄ™kne kolorowe karmniki.