Miesiąc grudzień to wspaniały, świąteczny czas oczekiwania. Zapach ciasteczek, pierników oraz pięknie brzmiące kolędy. Jednak zanim przyszły święta w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Górnika. Każdy z nas wie jak ważna i niebezpieczna jest praca tych odważnych ludzi. Podczas oczekiwania na ten najpiękniejszy, rodzinny czas odwiedził nas również wspaniały gość- Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki bardzo gorąco Go powitały. Każda grupa przygotowała krótkie przedstawienie dedykowane dla tego wyjątkowego gościa. Święta już tuż tuż…pora zacząć przygotowania. W naszym przedszkolu również unosił się piękny zapach pierników, które dzieci samodzielnie dekorowały. Każda grupa przygotowywała się również do przedstawienia jasełkowego. Rozbrzmiewały kolędy i pastorałki o pięknych wydarzeniach sprzed 2 tysięcy lat dziecięcymi słowami zaczynamy wigilijny dzień.